Hakkımda

Hakkımda

Merhaba;

Ben Ferhat BAYRAM, Adana'da ikamet etmekteyim. Uzun yıllardır proje bazında freelance web tasarım ve yazılım işleri ile uğraşıyorum. 2015 yılından bu yana bilişim sektörünün içerisindeyim. Web tasarım, Web tabanlı yazılım, Özel yazılım çözümleri, Arama motoru optimizasyonu (SEO), E-Ticaret sistemleri ve web sitelerine periyodik bakım hizmeti vermekteyim.

2017 yılından sonra proje işlerinin yanı sıra kendi web tasarım işlerimi yapmaya başladım ve hala aynı şekilde devam ettirmekteyim. Php, Html, Flash, Java Script, Css, Dhtml, Xhtml gibi programlama dillerine hakimim web programlamalarımda sıklıkla bunları kullanırım.

Proje bazlı veya sürekli destek şeklinde çalışıyorum, web sitelerinin yanı sıra çok çeşitli projelerde yer aldım, Web tasarımının yanı sıra Logo tasarımı, Seo danışmanlık, online katalog yapıyorum.

Bana iletişim sayfasında bulunan telefon ve e-posta adresinden ulaşabilirsiniz. Mümkün olan en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Saygılarımla...

Kısaca Ben

Homeofis çalışıyorum ancak gerektiğinde Türkiye sınırları içerisinde herhangi bir yerde projenize destek verebilirim.

Projenizle ilgili profesyonel hizmet almak istiyorsanız benimle iletişim bölümünde bulunan bilgiler aracılığıyla veya iletişim formu ile bağlantı kurabilirsiniz.

İletişim